strona główna / Aktualności

Aktualności

U przedszkolaków w Bajkolonadii

Na zdjęciach z wirtualnej wizyty w przedszkolu Bajkolandia zaprezentowaliśmy przestrzenne sale zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia sanitarne. Wykonując wirtualną wizytę, uchwyciliśmy zajęcia z maluchami prowadzone nowoczesnymi metodami.

24

2013-07

Sale fokusowe w GFK Polonia

Wykonaliśmy wirtualną wizytę po salach fokusowych GFK Polonia –jednej z wiodących agencji badawczych na świecie. Przedstawione sale fokusowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt do nagrywania na DVD i video, telewizory do prezentacji badanych materiałów (np. reklam... więcej

28

2013-03

Wizyta w wolnostojącym domu

Luksusowo wykończony dom wolnostojący w ciekawym stylu. Wnętrze warte obejrzenia, ponieważ zwraca uwagę dużą powierzchnią oraz wyszukanym doborem mebli.

08

2013-01

Z wizytą w zakładzie produkcji kebapu

Wirtualny spacer prezentujący dwie linie produkcyjne kebapu oraz wyposażenie zakładu. Przedstawione zostały oddzielne hale produkcyjne dla mięsa drobiowego i wołowego. Działalność zakładu została rozszerzona z typowo gastronomicznej na produkcyjną, zapraszamy do działu realizacje.

19

2012-12

Lato w Międzyzdrojach

Wirtualne wycieczki to doskonały sposób na prezentację kurortów turystycznych, prezentujemy fragment Międzyzdrojów, zapraszamy do działu realizacje.

25

2011-07

Wirtualna wizyta na UTP

Rozpoczęciliśmy realizację projektu stworzenia wirtualnej wizyty na Wydziale Inżynierii Mechanicznej UTP w Bydgoszczy. Wynik prac w dziale realizacje.

10

2011-05

Panoramiczny Wilanów

W ciekawych realizacjach umieszczona została wirtualna wizyty na planu przed pałacem w Warszawskim wilanowie.

06

2011-05

Kraków i Warszawa

Nasi przedstawiciele w Krakowie i Warszawie osiągnęli pełne możliwości w realizacji usług związanych z wirtualnymi wizytami, zarówno w wersji ECO jak i FULL. Zapraszamy do współpracy takąe podmioty z okolic Warszawy i Krakowa.

02

2011-04

Wirtualne wizyty

Oferujemy nowa usługę, realizacji wirtualnych wizyt w nieruchomościach i nie tylko. Obecnie usługa jest dostępna w Bydgoszczy, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i okolicach tych miast. Więcej informacji na http://wirtualnewizyty.galactica.pl

20

2011-02