strona główna / Aktualności

Aktualności

Importowanie i kojarzenie przelewów

Dodaliśmy możliwość importu listy przelewów z konta i ich automatycznego kojarzenia z nieopłaconymi fakturami. W ten sposób oszczędzamy sporo czasu na pracy związanej z nadzorem i przetwarzaniem faktur i płatności.

10

2014-11

Nowy moduł - Projekty

Moduł Projekty wspomaga zarządzanie projektami, koordynowanie i nadzorowanie zadań poprzez m.in. planowanie etapów i monitorowanie postępu prac, tworzenie kosztorysów dla projektów, generowanie raportów i wiele innych.

18

2014-08

Obsługa gwarancji

Od teraz Orion umożliwia obsługę zgłoszeń reklamacyjnych poprzez panel kontrahenta. Dzięki temu klient może w każdej chwili sprawdzić datę upływu gwarancji na produkt i zarejestrować zgłoszenie reklamacyjne.

30

2014-04

Rozliczenie przedstawicieli

Dzięki nowej funkcji Orion automatycznie wyliczy prowizje dla każdego zdefiniowanego przedstawiciela w wybranym okresie rozliczeniowym na podstawie zrealizowanych zamówień.

10

2013-09

Rozbudowa/udostępnienie panelu kontrahenta

Panel występuje w systemie jako dodatkowa strona, do której dostęp mogą otrzymać sprzedawcy/przedstawiciele, dostawcy lub inne osoby zdefiniowane w apliakcji. Użytkownik poruszając się w przyjaznym środowisku panelu, ma dostęp do elementów, które w bardzo prosty... więcej

04

2013-07

Rozwinięcie kredytów kupieckich

Istnieje możliwość nadania kredytu kupieckiego niezależnego, udzielonego nam od dostawcy, jak i udzielonego klientowi. Każdy z tych kredytów sprawdzany jest niezależnie, z uwzględnieniem stosownych faktur sprzedaży lub zakupu oraz wszelkich innych dokumentów finansowych... więcej

10

2013-06

Nowa wersja

W lutym do sprzedaży trafiła nowa wersja Galactica Orion wzbogacona o nowy moduł zarządzania umowami oraz moduł zarządzania płatnościami abonamentowymi.

20

2013-02

Już dostępny Galactica Orion, program obejmujący CRM i B2B

W odpowiedzi na widoczne na rynku zapotrzebowanie na rozwiązanie wspomagające system sprzedaży i zakupów, stworzyliśmy kompleksowy internetowy system B2B. Działanie Galactica Orion to nie tylko rejestracja zapytań, ofert i zamówień, ale także m.in.: generowanie i nadzór... więcej

18

2013-01