strona główna / Firma / Polityka jakości

Polityka jakości

Podejście procesowe
Firma Galactica ogromną wagę przywiązuje do jakości świadczonych usług i oferowanym klientom produktów. Działania zmierzające do nieustannego podnoszenia tej wartości są możliwe, dzięki wnikliwej analizie procesów mających wpływ na zadowolenie naszych klientów oraz wdrożeniu jasnych procedur pozwalających na ich optymalizację. Realizacja procesów biznesowych w oparciu o przejrzyste normy postępowania, zapewnia właściwe zachowania wobec każdego naszego kooperanta.

Orientacja na klienta
Najważniejszym celem firmy Galactica jest troska o zadowolenie klientów, zrozumienie ich aktualnych i przyszłych potrzeb, wyjście naprzeciw ich wymaganiom. Wiemy doskonale, że utrzymywanie wysokiej pozycji w biznesie wymaga w dzisiejszych czasach ciągłego rozwoju i doskonalenia, dlatego staramy się, by dzięki naszej obecności w Państwa firmie, mogła ona nieustanie dopasowywać się do wymagań Państwa klientów. Oferowane przez firmę Galactica produkty, rozwijają się wraz z Państwem, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do zmieniających się potrzeb rynkowych.

Doskonalenie przy udziale klientów
Nasi pracownicy każdego dnia czekają na Państwa sugestie i pomysły. Są gotowi do rozwiązywania problemów, jeśli tylko pojawi się taka konieczność. Zgodnie z wypracowaną polityką firmy, żadne zgłoszenie naszego klienta nie jest pozostawiane bez odpowiedzi. W możliwie najkrótszym, uzgodnionym z klientem czasie, rozwiązujemy Państwa problemy, wprowadzamy aktualizacje i realizujemy zamówione projekty. Szanujemy Państwa czas.

Projektowanie i produkcja w oparciu o założenia systemu jakości
Realizowane projekty przechodzą przez szereg etapów, które pozwalają na to, aby oprogramowanie niczym dobry garnitur, było „skrojone na miarę”. Pozwala na to fachowe gromadzenie danych do projektu, projektowanie oprogramowania i akceptacja produktu przez klienta. Po wyprodukowaniu nowego rozwiązania, jest ono przez nas testowane, tak aby wykluczyć ewentualne błędy. Każda dedykowana realizacja objęta jest gwarancją. Przed wdrożeniem oprogramowania opracowujemy szczegółową dokumentację, która pozwala nam ocenić dany projekt i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Zaangażowanie zespołu
Firmę Galactica tworzy zgrany zespół pasjonatów, stawiających na rozwój i doskonalenie. Dzięki jasnej strukturze organizacyjnej, każdy z nich doskonale zna kompetencje poszczególnych działów, co pozwala na szybki przepływ informacji i sprawną realizację zgłoszenia Klienta. Pracownicy firmy Galactica w przystępny sposób potrafią wyjaśnić nawet złożone kwestie informatyczne. Oprogramowanie tworzone przez firmę Galactica bazuje na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. W trosce o komfort pracy klientów, infrastruktura serwerowa firmy podlega systematycznej rozbudowie. Przechowywane na nich zasoby danych są stosownie zabezpieczone, dzięki spełnieniu przez Galactica standardów wyznaczonych przez GIODO.