2012-12 - Rok 2012 był niepewny i nieprzewidywalny
Rok 2012 był niepewny i nieprzewidywalny, a kończymy go wzrostem na poziomie nieco ponad 25%. Mimo niestabilnej sytuacji na rynku nieruchomości odnotowaliśmy znaczący przyrost klientów z branży biur nieruchomości. Galactica dostarcza rozwiązania informatyczne wspierające współpracę sieciową, tak potrzebną w dobie kryzysu. Dołączyły do nas także nowe przedsiębiorstwa korporacyjne, m.in.: Eaton Automotive, DekorGlass, Alior Bank. Poświęciliśmy ponad 6 tys. roboczogodzin na prace rozwojowe związane ze wspomnianymi nowymi produktami.

2012-10 - Rosną liczby w Galactica
Rosną liczby w Galactica. Ponad 2 tys. domen klientów utrzymywanych w Galactica, ponad 1300 stron internetowych wykonanych dla naszych klientów, kilkadziesiąt tysięcy skrzynek mailowych zintegrowanych z systemami Galactica i ponad 1,5 tys. aktywnych klientów korzystających z różnych systemów produkcji Galactica.

2012-09 - Współpraca z klubem sportowym Delecta Bydgoszcz
Współpraca z klubem sportowym Delecta Bydgoszcz to jedno z większych wyzwań jakie postawiono sobie w Galactica. Z jednej strony chęć wsparcia rodzimego i znanego już na arenie krajowej klubu sportowego, a z drugiej strony szansa na pokazanie Galactica szerszemu odbiorcy. Już kilka pierwszych miesięcy współpracy pokazało, że to partnerstwo przynosi mnóstwo korzyści dla obu stron (więcej informacji w aktualnościach).

2012-08 - Nowe produkty najlepszym sposobem na wzrost
Mimo zakładanych na początku roku dwóch nowych systemów seryjnych, udało się rozpocząć produkcję kolejnego. Oprócz Galactica PEGASUS (CRM dla agencji spedycyjnych i firm transportowych) oraz Galactica HYDRA (oprogramowanie do jakości), udało się rozpocząć prace nad systemem Galactica ORION (system CRM + B2B) który ukaże się już w grudniu.

2011-12 - Rozwój i wzrost
Nowe produkty w ofercie, zwiększenie liczebności zespołu i zasobów produkcyjnych, nowi klienci korporacyjnymi i instytucjonalni, tak kończymy kolejny rok działalności Galactica w którym utrzymaliśmy założony wzrost.

2011-09 - Galactica dla korporacji
Hamilton Sudstand (członek światowego giganta United Technologies) oraz PESA Pojazdy Szynowe S.A. (główny polski producent pojazdów szynowych) klientami Galactica. Wspraca z tymi przedsiębiorstwami na polu dedykowanych rozwiązań informatycznych jest dla Galactica unikatowym polem doswiadczeń i szansą zaprezentowania możliwości naszej firmy.

2011-04 - Nowa polityka produktowa
Blisko 7 lat doświadczeń i prac nad rozwiązaniami branżowymi zaowocowały bogatą ofertą produktową. Obecnie produkty interentowe Galactica zostały podzielone na: branżowe systemy CRM (jako specjalizowany systemy CRM dla różnych branż: m.in. nieruchomości, turystyka, rekrutacja, edukacja przedszkolna, transport i spedycja, tłumaczenia), nastepnie systemy wspomagania produkcji i realizacji usług (zarządzanie produkcją, zarządzania infrastrukturą przedsiębiorstwa, wspomaganie systemtów jakości, systemy sprzedażowe i rozliczania płatności), oraz oprogramowanie dedykowane.

2010-10 - 1000 klientów Galactica
Nieustanne pozyskiwanie nowych klientów i skuteczne wdrożenia, pozwoliły nam przekroczyć w tym roku liczbę tysiąca aktywnych klientów. Dzięki temu Galactica stała się także wiodącym na polskim rynku dostawcą oprogramowania i stron internetowych dla biur nieruchomości.

2010-07 - Galactica na śląsku
System Galactica Virgo stał się oficjalnym i jednym w rejonie Śląska rozwiązaniem informatycznym integrujących środowisko pośredników w obrocie nieruchomościami (kilkaset podmiotów), które jest drugim co do wielkości w Polsce.

2010-04 - 500 stron WWW
Przekroczyliśmy liczbę 500 stron WWW wykonanych dla naszych klientów. Głównie są to serwisy internetowe zintegrowane z dostarczanymi przez Galactica produktami branżowymi.

2009-12 - realny wzrost
Mimo pewnego osłabienia tempa rozwoju gospodarczego w Polsce i Europie, Galactica odnotowała nieco ponad 50% wzrost przychodów brutto. Podtrzymując tym samym niesłabnące tempo rozwoju, dzięki któremu Galactica od 2005 roku rośnie co rok o kolejne 50-100%.

2009 - UPC i TESCO
Do grona klientów Galactica dołączyły nowe firmy o światowym zasięgu, tj. Tesco oraz UPC na rzecz których Galactica będzie realizować w następnych latach usługi w zakresie tworzenia i rozwoju oprogramowania.

2009-04 - nowa era w pośrednictwie
Internetowy system dla biur nieruchomości w wersji MAJOR rozpoczął skuteczne funkcjonowanie w regionie kujawsko-pomorskim. Pierwsze miesiące działania pokazały, że to innowacyjne rozwiązanie jest niezwykle skuteczne we współpracy pomiędzy pośrednikami.

2008-01 - bezpieczeństwo danych przede wszystkim
Wymagania klientów (hostujących w Galactica swoje bazy danych) oraz obowiązującego prawa w zakresie przetwarzania danych osobowych zdeterminowały w Galactica proces wdrożenia Polityki Bezpieczeństwa Danych. W wyniku szczegółowego audytu procedur i funkcjonalności oprogramowania podjęliśmy i ukończyliśmy działania, dzięki którym Galactica zapewnia swoim klientom wysoki poziom techniczny, organizacyjny i formalny w zakresie przetwarzania ochrony danych osobowych.