strona główna / Firma / Łuczniczka Bydgoszcz - wspieramy kibicujemy

Łuczniczka Bydgoszcz - wspieramy kibicujemy

W Galactica pasjonujemy się siatkówką, zarówno amatorską, ligową, jak i reprezentacyjną. Nie tylko gramy w siatkówkę w wolnej chwili, ale także wspieramy czołowy klub siatkarkiej PlusLigi, zespół Łuczniczka Bydgoszczy. W ramach podpisanej z Delectą umowy wspieramy działania klubu oraz zapewniamy rozwiązania webowe i programistyczne.

Łuczniczka Bydgoszcz to dynamicznie rozwijający się zespół. Zmagania w sezonie ligowym 2011/12 ukończono na najwyższym w historii klubu piątym miejscu, ocierając się w fazie rozgrywek Play-off o podium. Ta wysoka pozycja przełożyła się na pierwszy w historii awans klubu do udziału w siatkarskich europejskich pucharach. Mądra i przemyślana polityka władz klubu przyczyniała się także do fantastycznego rozwoju zespołu młodzieżowego, który w sezonie 2011/12 wywalczył tytuł Mistrza Polski Młodej Ligi.

Łuczniczka Bydgoszcz to nie tylko klub seniorski, to także szerokie przedsięwzięcie mające na celu propagowanie dyscypliny sportu jaką jest siatkówka. Zainteresowanie lokalnej społeczności, młodzieży i dzieci tą dyscypliną sportu oraz zaproszenie do wspólnego kibicowania to także cele, jakie przyświecają nam w Galactica.